Charakterystyka przedsiębiorstwa

Marka SALSONS jest związana z grupą ATLAS, która od ponad 60 lat jest jednym z największych i najlepszych zakładów w Indiach, a także pionierem w indyjskiej branży rowerowej. Spółki działające pod szyldem ATLAS wytwarzają i wprowadzają na rynek rowery, części do rowerów, wysoce precyzyjne rury stalowe, produkty farmaceutyczne, opony samochodowe, osprzęt rolniczy, części zamienne do maszyn Massey Ferguson, Deutz, UTB i inne produkty, które eksportowane są do ponad 85 krajów na całym świecie. Obecnie obrót grupy wynosi ponad 200 milionów dolarów.

W oddziale SALSONS' AGRI pracuje fachowy zespół posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji części do traktorów i maszyn rolniczych. Oprócz szerokiej gamy części do traktorów, oferujemy również pełen zestaw osprzętu rolniczego oraz części zamiennych maszyn używanych do zasiewu, zbiorów, przygotowania gleby i odstawy urobku. Tym samym służymy naszym wysoko cenionym klientom i spełniamy ich potrzeby. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i najnowszym technologiom możemy wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów na całym świecie. Naszym priorytetem jest jakość. Dlatego stale monitorujemy procedury zapewniające jakość, co gwarantuje ciągły rozwój i niezawodność.

Firma SALSONS ma wszystko, co potrzebne, aby sprostać oczekiwaniom swoich cenionych klientów na całym świecie: najnowsze technologie, wysokiej jakości produkty, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę zarządzającą oraz fachową siłę roboczą. Doskonale wyczuwamy nastroje rynkowe i zawsze dbamy przede wszystkich o interes naszych klientów, czy jest to termin dostawy, jakość czy też konkurencyjna cena.